AGROTARNA
 

 

 
  Traktoriai, nauja ŽŪT >> Daržovių sėjamosios AGRICOLA ITALIANA
 
 


Tiksliosios vakuuminės daržovių sėjamosios AGRICOLA ITALIANA

Prastai sėjančių ir netikslių daržovių sėjamųjų naudojimas gali sugadinti visą derlių netgi pasėjus į puikiai išpurentą ir patręštą dirvą, nes daržovės greičiausiai išaugs nevienodo dydžio ir nepatrauklių formų. Norint išauginti puikios prekinės vertės daržoves yra labai svarbu išberti tik reikalingą ir nepažeistos sėklos kiekį, kiekvieną sėklos grūdelį tiesiog paguldant dirvožemyje vienodais atstumais vienas nuo kito tam, kad augdamos daržovės turėtų vienodai erdvės vystymuisi.Tiksliai pasėti daržoves gali padėti universalios daržovių sėjamosios AGRICOLA ITALIANA, kurių savininkai visoje Europoje tvirtina niekada ir niekur nematę geresnių tokios rūšies mašinų už jų naudojamas. Nors šios kompanijos sėjamųjų sėjimo aparatų veikimo būdas yra panašus dar į keleto kitų gamintojų tos pačios paskirties agregatuose naudojamų sėjimo aparatų veikimo būdą, vis tik AGRICOLA ITALIANA sėjamosios turi visą eilę svarbių pranašumų.

Sėjimo aparatas yra kiekvienos tiksliosios sėjamosios pagrindas, tiesiog “širdis”. AGRICOLA ITALIANA sėjimo aparatai pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų: nerūdijančio plieno, aliuminio, bronzos. Tai parodo, kaip kompanija rūpinasi savo gaminių ilgaamžiškumu. AGRICOLA ITALIANA sėjamosiose naudojamų sėjimo aparatų keičiamieji (kiekvienai daržovių rūšiai naudojamas vis kitoks) sėjimo diskai darbo metu sukasi priešinga sėjamosios judėjimui kryptimi. Tai garantuoja, kad kiekviena sėkla nukris į visiškai švarų (neužverstą žemių grumsteliais) vagutės, kurią brėžia noragėlis, dugną. Be to, šie diskai yra didesnio diametro, todėl jų sukimosi greitis yra mažesnis, ilgesnis tarnavimo laikas.


Visose panašiose sėjamosiose sėklų grūdeliai prie sėjimo diskų skylučių prisiurbiami vakuumo, kurį sukuria sėjamosios oro siurblys, pagalba, tačiau tik AGRICOLA ITALIANA sėjamosiose yra papildoma didelio slėgio oro sistema, kuri tiekia išvalytą ir nusausintą suslėgtą orą sėjimo diskų skylučių valymui.

Sėjimo aparatai montuojami į sėjimo sekcijas, kurios tiksliai kopijuoja dirvos paviršių priekinių ir užpakalinių savo atraminių ratukų pagalba. Šie ratukai gali būti guminiai, nerūdijančio plieno arba tinkliniai. Sėjimo sekcijose gali būti vienas, du arba trys sėjimo aparatai. Tokiu būdu, sėjant vagose, kiekvienoje vagoje gali būti pasėjama viena, dvi ar trys daržovių eilutės. Sėjimo sekcijos yra tvirtinamos ant sėjamosios rėmo. Šiuo metu kompanija AGRICOLA ITALIANA siūlo vienuolika skirtingų serijų tiksliųjų sėjamųjų daržovėms. Kiekviena sėjamoji gali turėti mažiausiai dvi sėjimo sekcijas (mažiausiai dviems daržovių eilutėms sėti), o didžiausias jų skaičius yra penkiolika (daugiausiai 45-ios daržovių eilutės).


Žemiau aptariame tik keletą AGRICOLA ITALIANA gaminių iš plačios įvairių sėjamųjų gamos ir kviečiame visus besidominčius kreiptis tiesiai į mus dėl būtent Jums reikalingos daržovių sėjamosios, kuri čia gali būti ir neaprašyta. Esame tikri, kad mes turime tinkantį sprendimą ir galėsime jį Jums pasiūlyti!
 
  Nuotraukoje pavaizduotos 5-ių sėjimo sekcijų sėjamosios AGRICOLA ITALIANA SN-1-130 kiekviena sėjimo sekcija pasėja vieną daržovių eilutę, kadangi joje sumontuotas tik vienas sėjimo aparatas. Mažiausias galimas atstumas tarp gretimų daržovių eilučių gali būti 13 cm. Esant reikalui, atstumus tarp eilučių galima padidinti iki norimo dydžio lengvai perstumdant sėjimo sekcijas ant jų tvirtinimo skersinio (rėmo dalies). Kiekviena sekcija individualiai kopijuoja dirvos paviršių.
     
  Nuotraukoje pavaizduotos 6-ių sėjimo sekcijų sėjamosios AGRICOLA ITALIANA SN-2-130 kiekviena sėjimo sekcija pasėja dvi daržovių eilutes, nors joje sumontuotas tik vienas sėjimo aparatas. Tai pavyksta dėka specialaus dvieilio disko ir dvieilio noragėlio. Esant reikalui, atstumus tarp eilučių galima padidinti iki norimo dydžio lengvai perstumdant sėjimo sekcijas ant jų tvirtinimo skersinio (rėmo dalies). Kiekviena sekcija individualiai kopijuoja dirvos paviršių.
     
  Kaip ir visos AGRICOLA ITALIANA sėjamosios, nuotraukoje pavaizduota 3-jų sėjimo sekcijų SNT-2-260 serijos sėjamoji gali būti sukomplektuota su įvairia papildoma įranga: kelio žymėtuvais, grumstų atstumėjais, sėklos papildomo prispaudimo ratukais, hektarų skaitikliu, cheminių pasėlio apsaugos preparatų įterpimo įranga. Šios mašinos kiekviena sėjimo sekcija turi po du vienas kito atžvilgiu stumdomus sėjimo aparatus ir pasėja dvi daržovių eilutes. Sėjimo sekcijas taip pat galima lengvai stumdyti viena kitos atžvilgiu ant jų tvirtinimo skersinio.
     
  Šios 4-ių sėjimo sekcijų sėjamosios AGRICOLA ITALIANA SNT-3-290 kiekviena sėjimo sekcija sėja tris daržovių eilutes, kadangi jose sumontuota net po tris sėjimo aparatus. Esant reikalui, vieną sėjimo aparatą galima lengvai išimti, tuomet kiekviena sėjimo sekcija sės po dvi daržovių eilutes. Kaip ir visos AGRICOLA ITALIANA sėjamosios, ši taip pat yra universali ir gali sėti morkas, svogūnus, raudonuosius burokėlius, kopūstus, agurkus, salotas bei kitas daržoves.

Peržiūrėti fotografijų galeriją >>
 
AGRICOLA ITALIANA pasilieka teisę keisti techninius duomenis, standartinę ir papildomą komplektaciją be perspėjimo. Nuotraukos ir paveiksliukai yra tik bendro pobūdžio iliustracijos ir niekaip neįpareigoja tiekėjo.

Spauskite čia, jei norite gauti daugiau informacijos...

Grįžti
 

 


Čia nuoroda į kompanijos AGRICOLA ITALIANA interneto svetainę:
 


 
Į visus Jūsų klausimus
apie daržovių sėjamasias atsakys ir patars:


Mob. tel.
(65623331

Spauskite čia, jei norite gauti daugiau informacijos...
 

© 2011 Agrotarna       Į viršų