AGROTARNA
 

 

 
  Traktoriai, nauja ŽŪT >> Lietinimo įranga IDROFOGLIA
 
 


Visa lietinimo įranga iš patikimų rankų

Kiekvienas žemdirbys supranta, kad be pastangų sunku tikėtis gero rezultato. Bene geriausiai šią tiesą gali patvirtinti daržininkai. Šie žmonės žino, kad puikaus rezultato galima tikėtis tik įdėjus daug triūso, panaudojus visas agrotechnikos žinias, geriausias trąšas, aukščiausios kokybės sėklas ir, aišku, pažangiausias pasėlių priežiūros priemones bei derliaus nuėmimo bei saugojimo būdus. Tačiau visos pastangos ir investicijos į pasėlius pražus, jei augalams pritrūks drėgmės dygimo ar augimo metu. Drėgmės stygius šiais augalų vystymosi periodais yra didžiausias gausaus ir puikios prekinės išvaizdos derliaus priešas daržininkystės versle. Šiais visuotinio klimato atšilimo laikais vis dažnesnės sausros daržininkų derlius mažina iki 50 procentų, o atskirais atvejais dėl sausros derlius gali visiškai pražūti.
 

Peržiūrėti filmą (lietinimo galia Jūsų rankose) >>

Apsisaugoti nuo tokių nemalonių atvejų padeda mūsų tiekiamos lietino technologijos. Mes siūlome išbaigtas lietinimo sistemas, susidedančias iš automatizuotų ritininių įvairaus našumo lietinimo mašinų, sukomplektuotų tiek su didelio našumo purkštuvais, tiek su įvairaus užgriebio pločio lietinimo sijomis, požeminių ar antžeminių plieninių, aliuminių bei plastikinių vamzdynų, įvairaus pajėgumo stacionarių ir mobilių siurblinių su elektriniais ar dyzeliniais varikliais. Taip pat tiekiame siurblines, kurias suka traktoriaus galios tiekimo velenas. Šalia to tiekiame taip vadinamas ištisinio padengimo lietinimo sistemas, kurioms būdingas didelis kiekis ant stiebų lauke iškeltų nedidelių purkštukų, vienu metu lietinančių visą lauką. Pastarosios sistemos be įprasto lietinimo, yra labai efektyvios saugant augalus nuo nušalimo šalnų metu.

Suvokimas, kad lietinimas kartais vaidina lemiamą vaidmenį žemdirbystės technologijų pritaikymo rezultatams, yra nuolatinė mūsų varomoji jėga, leidžianti kaskart atnaujinti ir plėsti siūlomų lietinimo gaminių asortimentą, siūlyti pažangiausias šios srities technologines naujoves, parinkti mūsų krašto sąlygoms tinkamiausius techninius sprendimus. Visa tai nulemia mūsų tiekiamos įrangos ir paslaugų aukštus reitingus tarp Lietuvos pažangiausių ūkininkų. Šiuo metu Lietuvoje sėkmingai veikia virš 50 įvairaus galingumo ir komplektacijos mūsų įrengtų lietinimo sistemų.
Daugiau informacijos apie mūsų siūlomą lietinimo įrangą rasite pasirinkę žemiau pateiktas nuorodas:

  Vandens tiekimo siurblinės >>

  Vandens tiekimo vamzdynai >>

  Ritininės lietinimo mašinos >>

  Lietinimo sijos >>

 Ištisinio padengimo lietinimo sistemos >>


Grįžti
 

 

 
Čia nuoroda į lietinimo
įrangos gamintojo interneto svetainę:
 


 Į visus Jūsų klausimus apie lietinimo įrangą atsakys ir patars:


Mob. tel.
(685) 65778

Spauskite čia, jei norite gauti daugiau informacijos...
 


 

© 2011 Agrotarna       Į viršų